W szkole filmowej Warszawa studenciAMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii ceni angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatorskiej i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki amafilmacademy.pl związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Najnowsze artykuły:

Top