Zapraszamy do najlepszej placówki filmowejAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców filmu docenia zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie poszerzające horyzonty wiedzy i umiejętności przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Najnowsze artykuły:

Top